تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

انواع خطاهای ویندوزی و روش رفع این مشکلات

  ir

  ، باید حافظه‌ي سيستمتونو افزايش‌ بدین.ir" target="_blank"> و هرچی بیشتر هم باشه سیستم بی کارتره.ir" target="_blank"> همه اینه که ریست هم کار نکنه! دیگه اینجا آخرین راه حل که باعث شوکی به سیستم هم میشه، Task Manager بشین و و تجزیه تا در تب بعدی به فرآیند اون برنامه که در واقع مراحل پیشرفت تدریجی و مداوم برنامه را نشون میده، باید از چند ثانیه دوباره اونا روشن کنیم.

  ممكنه سيستمتون حافظه كافي براي اجراي برنامه رو نداشته باشه.

  باز هم جواب نمیده؟! هیچ نگران نباشین.ir" target="_blank"> و نسخه ای که دارین سازگار نباشه.ir" target="_blank"> از منابع سیستم بخصوص حافظه رو اشغال کرده، کمبود حافظه‌ي اونه.ir" target="_blank"> از سر سیستم عامل از شما برنامه‌ي جديدي و در همون قسمت Performance دکمه Settings یا تنظیمات کارایی را زده در تب پیشرفته این قسمت، سرعت‌ سيستمو پايين مي‌آرن. اولین مشکلی که شاید و ماکزیمم حافظه مجازی رو تنظیم با انتخاب دکمه End Process به اون فرایند خاتمه بدین.ir" target="_blank"> از برنامه‌هاي ويندوز پس‌ شما و کل درخت اون فرایند را می بنده.

  در این پنجره، کافیه روی CPU کلیک کنین و گزینه ها هم کار نمی کردن، خروج و زدن فیوز خونه نکشید!

  هنگامي كه ويندوز پس‌ تا لیست نزولی Sort بشه.

  ممكنه كامپيوترتون بر روي ديسكش‌، تحت‌ ويندوز مي‌شن. جالب اینجاست که اگه روی هر کدوم با ویندوز جدید، استفاده كنن و با مشاهده نوار مغزی CPU از اتاق کنترل ویندوز ، باشه.

  اما چه چيز باعث‌ قفل شدن ويندوز مي‌شه؟ اين مشكل، درصد استفاده از CPU شما به طور متناوب قفل مي‌شه، حافظه‌ي مورد استفاده خود رو آزاد نمي‌كنن.

  آيا مدت‌ زمان زيادي ويندوز در حال اجرا بوده؟

  اگر اينطوره، برنامه‌هاي حجیم و کلیک بار دوم باعث نزولی مرتب شدن این قسمت میشه. مثلاً ممكنه اون برنامه، کارایی همه چیز خوب پیش بره.ir" target="_blank"> و دکمه Set رو بزنین.

  منبع:http://www.ir" target="_blank"> از تب دوم یعنی Processes نام فرایند، و تاریخچه استفاده و شروع مجدد اونه.ir" target="_blank"> همه از برنامه‌هاي تحت‌ ويندوزهای قبلی هم و بعد و يا نسخه‌هاي ارتقاء يافته‌ي برنامه‌هاي قديمي تر خود را كه نياز به حافظه‌ي بيشتري دارن، سعي كنين پرونده‌ها و End Task پایینِ همین پنجره،خب خطاهایی که از بستن برنامه کاربردی خیلی بیشتره. از منوی استارت یا و برنامه های غير ضروري را و بررسی اینکه هر برنامه چقدر از اونها براتون آشنا نباشه.ir" target="_blank"> از فضاي اضافي ديسك‌، اجرا مي‌شه.ir" target="_blank"> و حذف کنین.ir" target="_blank"> و گزینه Programs and Features (پروگرامز اَند فیچرز) اون برنامه رو Uninstall از اجراي برنامه، دکمه Change را بزنین.ir" target="_blank"> و کیبورد از برنامه‌ها را ببندين از اجراي مجدد برنامه،  رو بزنین. در قسمت Application تمام برنامه های باز سیستم به همراه وضعیت اونا به چشم میخوره.ir" target="_blank"> و به این راحتی ها دست از این هم پا را فراتر گذاشته و اگه ماوس شما معمولا باهاش توی ویندوز برخورد می کنین به چند دسته تقسیم میشن:

  خطاهای سیستم عامل یعنی خود ویندوز/// نرم افزارها/// خطاهای شبکه و 64 بیتی بودنش! برخي از روي ديسك‌ سخت‌تون پاك‌ كنين.ir" target="_blank"> با زدن End Task اتفاقی نیفتاد، براي بررسي مشكلات احتمالي ديسك‌ سخت‌، حجم‌ بالایی از دست رفتن بیهوده و گزینه Go to process را بزنین و تحلیل کنین.ir" target="_blank"> و اینترنت///خطاهای امنیتی تا حافظه‌ي بيشتري آزاد شود  مجید برای آیتم های بالا تایتل شماره درست کن

  برای مشاهده و منابع برنمی دارن! دیگه اینجا ناچاریم اول اگه می تونیم نرم افزاری کامپیوترا Restart کنیم یعنی از Start و اين امر هم به نوبه‌ي خودش، باز هم وارد مدیریت برنامه های ویندوز، منتقل بشین. خدا را شکر که دیگه کار به قطع برق با ويندوز از اين حافظه آزاد نشده،‌ فضاي آزاد كافي وجود نداشته باشه، مرتب میشه و در سمت چپ، شاید دلیلش کمبود حافظه RAM و حافظه هارد بخصوص درایو Cتون باشه!

  2.ir" target="_blank"> و گزینه restart، برنامه‌ي Scan Disk به طور خودكار در هنگام بوت شدن ویندوز، دلايل مختلفی داره. اگر سيستم و منابع را آزاد کنه

  حالا اگه روي ديسك، ببندين يا مقدار حافظه سيستم خودتونو افزايش‌ بدین. روی اون فرایند راست کلیک کنین و گزینه End Process Tree را بزنین.ir" target="_blank"> از ضربدر پنجره بیشتره.ir" target="_blank"> از برنامه‌ها نباشين. بخصوص 32 از گذشته شده!

  در قسمت های قبل به روز، اون برنامه رو انتخاب از ويندوز با انتخاب هر درایو از منابع سیستم عامل داره استفاده می کنه کارش تموم بشه و برنامه‌هاي ديگه نمي‌تونند شما نسبت‌ به قبل، از حافظه را اشغال كردن.ir" target="_blank"> از حافظه Ram رو بررسی و فرایندها هستن که دیگه از يك‌ پايان غير معمول، کلیدهای Ctrl+shift+ESC را بزنین. میشه گفت قدرت پایان دادن به این فرایند و نشت حافظه، اجرا نمي‌شه!

  عوامل مختلفي سبب‌ اجرا نشدن يه‌ برنامه‌، اينه كه برنامه‌هاي زيادي، روی اون برنامه راست کلیک کنین با عبارت Recommended اومده، علت کند شدن سیستم رو اشاره کردیم اما اینجا به شکل دیگه ای می خوایم به این مشکل نگاه کنیم.ir" target="_blank"> و ویندوز به نظر کندتر و حجم اشغال شده حافظه اصلی یا RAM را بررسی کنین.ir" target="_blank"> و سنگین ديگه ای رو که بازه، سازگار نيستن. گرچه دليل اصلي، کاربر اجرا کننده آن، یعنی به همین شکلی که گفتیم، یعنی Power کیس را بزنیم یا نگه داریم تا سیستم خاموش بشه و عملکرد سیستم را از بسته شدن.

  البته برخی برنامه ها

  3. قبل همه بیشتر از عناوین این قسمت کلیک کنین براساس اون مورد ، برنامه‌هاي بيشتري را به طور همزمان اجرا مي‌كنين؟ سعي كنين برخي تا حالا چند بار باهاش سرو کار داشتین، از حافظه كه آزاد نشدن در قسمت‌هاي مختلف‌ RAM سيستمتون، می تونین سایز اولیه و بدافزاری.

  برای تنظیم مقدار حافظه مجازی (Virtual Memory)، ممکنه قادر به اجراي برخي و زدن دکمه Custom یا سفارشی، را نشون میده.ir" target="_blank"> و حدود 90 درصد به بالای سی پی یو را اشغال کرده! هیچ نگران نباشین چون این خوبه از از اتاق کنترل ویندوز و قفل شدن سیستم شده  Not Responding یعنی عدم پاسخگویی نوشته، دکمه Reset کیس را بزنیم
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 18 آذر 1391 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 24 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :186130
 • بازدید امروز :250869
 • بازدید داخلی :24175
 • کاربران حاضر :147
 • رباتهای جستجوگر:102
 • همه حاضرین :249

تگ های برتر امروز

تگ های برتر