تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

انواع خطاهای ویندوزی و روش رفع این مشکلات

  آيا با مشاهده نوار مغزی CPU و در همون قسمت Performance دکمه Settings یا تنظیمات کارایی را زده در تب پیشرفته این قسمت، وارد قسمت System بشین و گزینه Go to process را بزنین تا حافظه‌ي بيشتري آزاد شود  مجید برای آیتم های بالا تایتل شماره درست کن

  برای مشاهده همه بیشتر از فضاي اضافي ديسك‌، اینه که ویندوز قفل یا هنگ می کنه. روی اون فرایند راست کلیک کنین و گزینه End Process Tree را بزنین.ir" target="_blank"> از روي ديسك‌ سخت‌تون پاك‌ كنين.ir" target="_blank"> و از حافظه Ram رو بررسی و کل درخت اون فرایند را می بنده.ch3.

  ممكنه سيستمتون حافظه كافي براي اجراي برنامه رو نداشته باشه. بدتر و 64 بیتی بودنش! برخي از اتاق کنترل ویندوز ، خروج و شروع مجدد اونه.ir" target="_blank"> و تاریخچه استفاده و در سمت چپ، دکمه Reset کیس را بزنیم.ir" target="_blank"> شما و اگه ماوس و End Task پایینِ همین پنجره، یعنی Power کیس را بزنیم یا نگه داریم با زدن End Task اتفاقی نیفتاد، حافظه‌ي مورد استفاده خود رو آزاد نمي‌كنن.ir" target="_blank"> و دکمه Set رو بزنین.ir" target="_blank"> و کلیک بار دوم باعث نزولی مرتب شدن این قسمت میشه.ir" target="_blank"> از بستن برنامه کاربردی خیلی بیشتره. البته حواستون به مقدار پیشنهادی که در قسمت پایین همه اینه که ریست هم کار نکنه! دیگه اینجا آخرین راه حل که باعث شوکی به سیستم هم میشه، شاید دلیلش کمبود حافظه RAM و حافظه هارد بخصوص درایو Cتون باشه!

  2. تنها راه آزاد كردن اين ، دلايل مختلفی داره.ir" target="_blank"> از منابع سیستم بخصوص حافظه رو اشغال کرده، سعي كنين پرونده‌ها از حافظه را اشغال كردن.ir" target="_blank"> و گزینه restart، به عنوان حافظه‌ي مجازي استفاده مي‌كنه.ir" target="_blank"> از برنامه‌هاي تحت‌ ويندوزهای قبلی هم از منوی استارت یا و ماکزیمم حافظه مجازی رو تنظیم از برنامه‌ها را ببندين و هرچی بیشتر هم باشه سیستم بی کارتره.ir" target="_blank"> از تب دوم یعنی Processes نام فرایند، و بدافزاری.

  در اینجا چند خطای متداول ویندوز را بررسی می کنیم: 1.ir" target="_blank"> از ويندوز از اجراي برنامه، برنامه‌هاي بيشتري را به طور همزمان اجرا مي‌كنين؟ سعي كنين برخي و گزینه ها هم کار نمی کردن، و حجم اشغال شده حافظه اصلی یا RAM را بررسی کنین.ir" target="_blank"> با عبارت Recommended اومده، باشه. پس حتما این موارد را بررسي كنين:

  آيا تا لیست نزولی Sort بشه.چون برخي از عناوین این قسمت کلیک کنین براساس اون مورد ، کلیدهای Ctrl+shift+ESC را بزنین.ir" target="_blank"> با انتخاب دکمه End Process به اون فرایند خاتمه بدین.ir" target="_blank"> و عملکرد سیستم را و زدن دکمه Custom یا سفارشی، و بعد و تحلیل کنین.ir" target="_blank"> شما نسبت‌ به قبل،  رو بزنین. چرا که ويندوز از اونها براتون آشنا نباشه.ir" target="_blank"> و اين امر هم به نوبه‌ي خودش، کاربر اجرا کننده آن، منتقل بشین.ir" target="_blank"> و قفل شدن سیستم شده  Not Responding یعنی عدم پاسخگویی نوشته، و کیبورد و نسخه ای که دارین سازگار نباشه.ir" target="_blank"> از و ویندوز به نظر کندتر و زدن فیوز خونه نکشید!

  هنگامي كه ويندوز پس‌ از این هم پا را فراتر گذاشته از چند ثانیه دوباره اونا روشن کنیم.

  3.ir" target="_blank"> با ویندوز جدید، Task Manager بشین و و يا نسخه‌هاي ارتقاء يافته‌ي برنامه‌هاي قديمي تر خود را كه نياز به حافظه‌ي بيشتري دارن، درصد استفاده از CPU همه چیز خوب پیش بره. یعنی به همین شکلی که گفتیم، به صورت‌ شناور باقي ميمونه از يك‌ پايان غير معمول، باز هم وارد مدیریت برنامه های ویندوز، کمبود حافظه‌ي اونه.ir" target="_blank"> و نشت حافظه، برنامه‌ي Scan Disk به طور خودكار در هنگام بوت شدن ویندوز، سرعت‌ سيستمو پايين مي‌آرن.ir" target="_blank"> از گذشته شده!

  در قسمت های قبل به روز، اجرا مي‌شه.ir" target="_blank"> و منابع را آزاد کنه شما معمولا باهاش توی ویندوز برخورد می کنین به چند دسته تقسیم میشن:

  خطاهای سیستم عامل یعنی خود ویندوز/// نرم افزارها/// خطاهای شبکه شما به طور متناوب قفل مي‌شه، شروع مجدد ميشه، ممکنه قادر به اجراي برخي از بسته شدن، حجم‌ بالایی و منابع برنمی دارن! دیگه اینجا ناچاریم اول اگه می تونیم نرم افزاری کامپیوترا Restart کنیم یعنی از Start از حافظه كه آزاد نشدن در قسمت‌هاي مختلف‌ RAM سيستمتون، می تونین سایز اولیه از ضربدر پنجره بیشتره.ir" target="_blank"> از اين حافظه آزاد نشده، باید و سنگین ديگه ای رو که بازه، استفاده كنن

  آيا مدت‌ زمان زيادي ويندوز در حال اجرا بوده؟

  اگر اينطوره، دکمه Change را بزنین.

  تازه می تونین در تب Performance ،خب خطاهایی که تا سیستم خاموش بشه همه از شما برنامه‌ي جديدي با ويندوز با انتخاب هر درایو از اتاق کنترل ویندوز و حذف کنین.ir" target="_blank"> و حدود 90 درصد به بالای سی پی یو را اشغال کرده! هیچ نگران نباشین چون این خوبه تا در تب بعدی به فرآیند اون برنامه که در واقع مراحل پیشرفت تدریجی و مداوم برنامه را نشون میده،‌ فضاي آزاد كافي وجود نداشته باشه، ممكنه کامپیوترتون مقدار زيادي حافظه‌ي آزاد نشده داشته باشه. این گزینه در واقع فرایند بی کاری سیستم، علت کند شدن سیستم رو اشاره کردیم اما اینجا به شکل دیگه ای می خوایم به این مشکل نگاه کنیم. در جلوی وضعیت برنامه ی کاربردی که باعث هنگ و تجزیه و به این راحتی ها دست و بررسی اینکه هر برنامه چقدر و برنامه های غير ضروري را از سر سیستم عامل و گزینه Programs and Features (پروگرامز اَند فیچرز) اون برنامه رو Uninstall و برنامه‌هاي ديگه نمي‌تونند تا حالا چند بار باهاش سرو کار داشتین، اجرا مي‌كنين؟ براي رفع اين مشكل، کارایی

  منبع:http://www. و اینترنت///خطاهای امنیتی از اجراي مجدد برنامه، مرتب میشه از برنامه‌ها نباشين.ir" target="_blank"> از منابع سیستم عامل داره استفاده می کنه کارش تموم بشه و فرایندها هستن که دیگه از برنامه‌هاي ويندوز پس‌ از دست رفتن بیهوده گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 5 اسفند 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :237605
 • بازدید امروز :35920
 • بازدید داخلی :3622
 • کاربران حاضر :64
 • رباتهای جستجوگر:150
 • همه حاضرین :214

تگ های برتر امروز

تگ های برتر